Harika Konaklama
Sunuyoruz

 

     Rekab, yılın 12 ayı boyunca yüksek standartlarda hizmet veren, konuklarına keyifli bir ortamda güvenle konaklama imkanı sağlayan bir noktadır. Misafirperver yönetim anlayışıyla çalışan Rekab, konforunuz düşünülerek  modern bir mimari ile döşenmiştir.

 

     İsteğe bağlı olarak kısa dönem ve uzun dönem konaklama olanağı bulabileceğiniz Rekab, Eskişehir konaklama yerleri arasında bir ev konforu sunan seçeneklerden biridir. Tüm hijyen kurallarına eksiksiz bir şekilde uyulmaktadır. Tüm odalar konukların ayrılmasının ardından dezenfekte edilir ve her tekstil ürünü özenle değiştirilmektedir.

 

    Rekab konuklarına 3 ayrı konaklama seçeneği sunmaktadır. Standart çift kişilik oda, Suit oda ve Aile suit oda olarak hizmet vermekteyiz.

 

    Rekab, ulaşılabilir fiyatlarla size özel bir hizmet sunmaktadır. Evinizin konforunu bulabileceğiniz Rekab, Eskişehir’in şehir içi ulaşım ağlarına kolayca ulaşabileceğiniz bir mevkidedir.

 

    Şehir dışından gelen konuklarımız için otelimizin tren garı ve otogara shuttle hizmeti vardır. Bu sayede günün her saatinde eşyalarınızla toplu taşıma aramak yerine güvenli araçlarımızla adresimize ulaşabilirsiniz.

 

    Rekab olarak son derece şık bir şekilde dizayn edilen odalarımızı tercih ederek keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.